SAMSUNG Galaxy S7 render picture
Spread the love

 

شایعات بسیاری پیرامون Galaxy S7 بر سر زبانها جریان دارد ولی هیچ یک اطاعات کاملی در مورد نمای ظاهری آن در اختیار علاقمندان قرار نمی دهند. با این حال انتشار تصاویر رندر شده S7 و S7 Plus اطلاعاتی از اندازه پرچمداران جدید سامسونگ آشکار می کنند. این تصاویر توسط شرکت ITSkins در معرض دید عموم قرار گرفته که به عنوان تولید کننده لوازم جانبی گوشی های موبایل فعالیت می کند. کمپانی های سازنده لوازم جانبی به دلیل راه اندازی خط تولید قطعات خود کمی زودتر از برخی مشخصات اسمارت فون ها مطلع می شوند.

سامسونگ در ادامه نسل قبلی محصولات خود، دو مدل از گالاکسی اس ۷ را در دستور کار خود داده که یک نمونه از آن با طول ۱۴۳٫۳۷ میلی متر و عرض ۷۰٫۸ و ضخامت ۶٫۹۴ میلی متری جا پای Galaxy S6 می گذارد. ولی گونه S7 Plus با ابعاد غول آسای ۱۶۳٫۳۲ در ۸۲٫۰۱ میلی متری خود بیشتر به Galaxy Mega 2 شباهت دارد و خبر از سوپرایز ۶ اینچی آینده سری کهکشانی سامسونگ می دهد.

تصور کنید صفحه نمایش بزرگ که با سخت افزار قدرتمند تکمیل شده تا چه اندازه هیجان پرچمدار جدید کمپانی کره ای را بیشتر می کند وقتی که با جمیع ویژگی های برجسته  S6 edge+  بدون صفحه نمایش منحنی شکل و کمی عجیبش همراه با Note 5 منهای قلم S، در هم آمیخته و لحظه شماری جهت رونمایی آن را دشوار می سازد.

تصاویر رندر شده از Galaxy S7 در کنار اندازه دستگاه مشخصات دیگری را هم به نمایش می گذارند که نماینگر شباهتهای بسیار آن با S6 است. با این وجود دو تفاوت کوچک به خوبی جلب توجه می کنند. دکمه Home ، گوشه های گرد خود را از دست داده و اسلات سیم کارت هم در لبه کناری قرار گرفته است.

در مورد سخت افزار S7 تنها می توان به حدس و گمان اکتفا نمود. در میان گزینه های موجود احتمال استفاده از Qualcomm Snapdragon 820 همانند Exynos 8890 بیشتر از گزینه های دیگر بخصوص Snapdagon 810 می باشد که در تستها حرارت زیادی تولید کرده بود.

منبع: gsmarena.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *