Apple Earpod
Spread the love

در برخوردی منصفانه می توان گفت تنها تعداد اندکی از طرفداران محصولات اپل از شایعات پیرامون کنار گذاشتن جک ۳٫۵ میلی متری هدفون توسط این کمپانی در آینده نزدیک خشمگین شدند، آنهم با توجه به لوازم جانبی گوناگونی که با درگاه لایتنینگ عرضه می شوند. با این حال درخواستی توسط تعدادی از کاربران مبنی بر استفاده از این درگاه تنظیم و تا کنون توسط ۲۱۵۰۰۰ نفر نیز امضا شده است.

طبق اظهارات بعضی از کارکنان جدید این کمپانی، جک ۳٫۵ میلی متری در آینده محصولات آن، جایگاهی نخواهد داشت. علاوه بر آن اپل با همکاری بیتس الکترونیکز در حال توسعه هدفون بی سیم پیشرفته ای به عنوان لوازم جانبی آیفون ۷ هستند. بله صحبت از تکنولوژی بی سیم یعنی محصولی شبیه به Moto Hint ، Earin و Bragi Dash است.

بنابراخبار رسیده، وسیله ای که احتمال دارد اپل آنرا Airpods ، نامی که قبلا آنرا با به عنوان برند تجاری ثبت نموده خطاب کند، دارای میکرفون بوده و و از ویژگی کاهش صدای محیط یا noise cancelling نیز برخوردار است و مزیت summoning Siri را هم برای کاربر فراهم می کند. همچنین هیچ پورتی بر روی آن تعبیه نشده و در عوض دارای باتری جایگذاری شده درون بدنه و کیس مناسب جهت حمل و شارژ می باشد، در واقع هدفون هایی با چنین طراحی هم اکنون نیز در بازار وجود دارد.

به نظر می رسد هدفون بی سیم اپل بیشتر به صورت جداگانه به فروش برسد آنهم با توجه به اینکه رقبایی گران قیمتی همچون Earin با هزینه ۲۳۰ دلار، Bragi Dash با نرخ ۲۹۹ و نمونه ارزانتر Moto Hint با قیمت ۱۳۰ دلار داشته که جداگانه فروخته می شوند.

علاوه بر قیمت بالای این هدفون، نمی توان انتظار داشت اپل چنین وسیله پیشرفته ای را در کنار آیفون ۷ اراعه کند. حداقل توسط منبع تصریح شده که درون جعبه Iphone 7 یک عدد ایرپاد همراه با کانکتور لایتنینگ موجود خواهد بود.

منبع: gsmarena.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *